Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vállalna valaki netes (emailen...

Vállalna valaki netes (emailen) korrepetálást matekból (egyetem,1. évf)?

Figyelt kérdés
Gondjaim vannak néha, és csak jó lenne közösen matekozni valakivel, aki tud segíteni. Vannak hasonló emberek itt?
2010. szept. 19. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A szaktársakkal vagy ha kolis vagy, akkor a lakótársakkal mi bajod, hogy Velük nem tudsz együtt tanulni?
2010. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz és milyen szakra?
2010. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is jo lenne, ugyanez a helyzet. Te melyik egyetemen vagy matekos?
2010. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írjátok meg, hogy melyik egyetemen tanultok és mit, úgy talán könnyebb lesz. (Más a közgázos matek, mást tanulnak az infosok és mást a gépészmérnökök.)
2010. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van az az összeg (:
2010. szept. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval... Szegeden tanulok sima matekot. Koleszba még nem túl jó a társaság, csak az én szintemen lévőket ismerem, ott meg nem nagyon vannak. De azért közeb már találtam egy csajt. :)

Ha van aki szintén benne lenne ebbe a netes matekba (akár email, akár msn), írjatok nyugodtan. :)

Utolsónak: és mennyi? :P

2010. szept. 19. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szegedi vagyok, ha TTiK-s vagy, akk kérdezz, és segítek, ha tímea vagy, akk meg végképp :D
2010. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!