Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt van meg a jogsi?

Mennyi idő alatt van meg a jogsi?

Figyelt kérdés
Most kezdem onlinen a Kreszt tehát nem beülős. Szerintetek október elejere már meg lehet?

2022. jún. 9. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha rögtön kezdheted majd a vezetést, és nem csak várólistára kerülsz, akkor akár meg is lehet. Ez a jogsi mindig azon múlik, hogy mikor tud oktató vállalni téged. Rögtön, 2 hét múlva, 2 hónap múlva? Szóval ez az oktatón múlik. Ha megcsinálod online a kreszt, kb. 2-3 hétre kapsz időpontot vizsgára (nálam legalábbis így volt). Szóval ha azért csinálod rendesen, akkor várhatóan kb. július közepe fele már meg lehet a kresz vizsgád, utána pedig oktató kell. Nekem maga a vezetés 2 hónapba tellett, 30 órát vettem 2 hónap alatt. Viszont van ismerősöm, akinek jóval tovább tartott, mert ritkábban adott csak időpontot az oktató vezetésre.


A lényeg, hogyha nem kell várnod oktatóra, akkor meg lehet. Ha kell várnod az oktatóra, meg ha közben esetleg buknál is, akkor meg akár 2023-ig is elhúzódhat, kitudja.

2022. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a vezetést február 1-jén kezdtem, és még mindig járok (nemsokára vizsga), de ez azért van, mert a munka+egyetem miatt én nem tudok annyiszor menni, mint szeretnék. Egyébként az én oktatómmal simán meglenne 2 hónap alatt is.
2022. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én múlt évben júliusban kezdtem el a kreszt online, miután befejeztem vagy 3 hátre rá kaptam vizsgaidőpontot. Ezt követően novemberben tudtam elkezdeni vezetni! Március elején tettem sikeres vizsgát elsőre.
2022. jún. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!