Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap (szerdán) lesz a KRESZ...

Holnap (szerdán) lesz a KRESZ vizsgám, de hétfő óta beteg vagyok, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Vasárnap délután hirtelen elkezdett köhögés gyötörni, nagyon erőltetett. Kb. egy óra múlva elmúlt. Másnap (hétfő) reggel arra keltem, hogy a torkom elkezdett fájni. Egész nap levert voltam, mozdulni sem esett jó, hideg is rázott, hőemelkedésem volt. Most jelenleg kedd hajnali 4 óra lesz és 1 óta vagyok fenn. 38 felett volt a hőmérsékletem, tejesen leizzadtam magam és csak mostanra lettem jobban. Holnap lesz a KRESZ vizsgám. El lehet halasztani, ha kiderül, hogy covidos vagyok? Nyilván nem látom előre, hogy holnap milyen állapotban leszek, de reggel 8:30-kor lenne. Betegen meg az ember nem is tud úgy koncentrálni, de másokat sem akarok megfertőzni.

2022. jún. 14. 03:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az oktatódat, hogy ez a helyzet és új időpontra van szükséged.
2022. jún. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
49%

Mi lett végül?


Ma van szerda, de én azt írtam volna, ha időben látom a kérdést, hogy menj el. Ha nem vagy karanténban, egy elméleti kreszvizsgát meg tudsz csinálni betegen is. Ha lemondod, a pénzt ígyis-úgyis elbukod. Akkor már miért ne próbálnád meg? 20 perc az egész, nekem még annyi se volt.

2022. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!