Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy orvosi szakokon idén még a 2019-esnél is magasabb ponthatár legyen?

Figyelt kérdés
Bár vannak szóbelik, amikkel lehet feljebbhúzni a százalékokat, azonban országosan arról beszélnek a tanárok, hogy az írásbelik átlaga rosszabb lett a tavalyinál.
2022. jún. 17. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3-5 pontos emelkedés lesz mind a négy orvosi egyetemen.
2022. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2019-hez vagy tavalyhoz viszonyítva?
2022. jún. 17. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Én szerintem 2019-nél magasabb ponthatár nem lesz, de biztos hogy akörül lesz majd. Peszre meglehet nézni statisztikát felvin, hogy hányan jelentkeztek, mennyi lett a ponthatár, oktatási hivatalnál meg azt hogy kik, és kb. hány százalékosra írták meg az érettségiket és ebből lehet következtetni, hogy mi hogy lesz. De én arra tippelnék, hogy 2019-nél magasabb nem lesz, igaz a közepek nem voltak valami nehezek, így abból viszonylag sok jó és magas pont született, aminél a nem duplázós módszerrel számolva sokatt dobhat a pontokon, annak ellenére, hogyha valakinek az emeltek nem is lettek a legeslegjobbak. De ez csak az én véleményem, majd meglátjuk mi lesz.
2022. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!