Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért hívja a tesitanár így a...

Miért hívja a tesitanár így a fiamat és a haverjait?

Figyelt kérdés
A gimnáziumban a fiamat és a haverjait a tesitanár izomagyaknak hívja, többször is hallottam, hogy na gyertek izomagyak, gyurjatok, igen a fiam tényleg nem egy észlény, és több energiát fektet a sportban mint a tanulásba , de ez akkor is furcsa nekem....

2022. jún. 21. 14:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%

Ha valoban tobb energiát fektet a sportba,mint a tanulásba és még is ismered,hogy nem egy észleny,akkor min csodálkozol?



Meg focista lehet belőle, ahoz ész nem kell, és meg is tud élni belőle :)

2022. jún. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát, mert buták.
2022. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ahhoz hogy sportoló,netán egy edző legyen az adott sportágban miért is kéne ész? ( Itt nem az irni-olvasásra gondolok)


Nem muszáj mindenkinek csilivili diploma,ehhez meg pláne nem kell egyetemi szintű tudományos tudás..


Ehhez tehetség kell,és gyakorlat.

Ha tehetséges belőle meg fog tudni élni,van több sportoló ismerősöm érettségi végzettség nélkül,fényűző életet élnek..

2022. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Az edzősködés is egyre jobban megy el tudományos irányba, lásd táplálkozás tudomány, anatómia stb. Egy érettségi a mai világban annyit ér mint régen a 8 általános. Semmit. Majd megjön az esze később és fog még tanulni.
2022. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem, egyes, kettes mindenből, csak a testépítésre figyel, vannak gyúrós haverjai, akikkel a legnagyobb poén ha egy jó nagyot finganak. A tesitanár is tudja hogy nem túl okosak, de ez az izomagyazás csak ráerősít erre, nem tudom miért csinálja...
2022. jún. 21. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Majd kinövi én is ilyen voltam, most 30 fölött meg mérnöknek tanulok
2022. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont rá illik a fiadra az izomagy kifejezés, meg gondolom a tesitanár is egy picit humoros kedvű emberke, szóval nem értem, hogy mit nem értesz:D
2022. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom miért lett lepontozva néhány válasz,de tökéletes meglátások. (Nyilván a minősítők még életükbe nem jártak konditerembe,és edzőképzésen sem vettek részt még)


Nem tudom a kérdező fia hány éves,de ha versenyzésre adja a fejét vagy modellkedésre akkor abból is simán megélhet ha a testépítést tényleg komolyan veszi.


De igen elmehet egy edzőképzésre,még egy kettes érettségivel is akár egyetemre is, ha még létezik diplomát adó képzés ebből... De mint írják tudományokra alapszik ez is már sajnos... Ami azért is gond, mivel nem egy olyan eset volt (én is láttam) hogy a gyakorlatból képzetlen edző a tanítványának helytelenül kivitelezte a gyakorlatot,ezáltal az edzett válla kiment, onnantól kezdve meg jogi lépések satöbbi...


Pont hogy megkéne fordítani a képzéseket: Nagyon magas gyakorlat és alacsony elmélet vagy előalkalmassági, (A tudományos rizsának hasznát nem igen veszik úgy sem). Ezáltal kevesebb dilettáns edző és szakember kerülne ki.

2022. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem rosszindulatból hívja őket így. Nyilván te is tudod, hogy több időt szán a sportra, mint a tanulásra, de biztos nem hülye, és a tanár se hiszem, hogy annak gondolja őket. Nyilván a tesitanàr is azért lett tesitanàr, mert szereti a sportokat. Attól, hogy valaki gyúr még nem biztos, hogy idióta, de ettől még ráaggatjàk sok ilyenre, hogy "izomagy".

Én ismerek olyan lányt is, aki iskolában erősen buta volt, minden tárgyból bukdàcsolt, csak tesiből nem, abból ötös volt. Meg is mondta, hogy neki csak a sport megy, semmi más.

2022. júl. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

"ez az izomagyazás csak ráerősít erre, nem tudom miért csinálja..."

Talán megkérdezhetnéd tőle... De ne a nyári szünet közepén. Most már bírd ki szeptemberig, ha eddig ráért.

2022. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!