Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdélyiként hogyan tudok...

Erdélyiként hogyan tudok Magyarban a következő alkalommal érettségizni úgy, hogy megvan a 12 osztályom? Minden lehetőség érdekel.

Figyelt kérdés

2022. jún. 22. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kormányhivatalnál kell jelentkezni. Az őszire nem tudom mikor van a határidő, a tavaszira február közepe.

Jelentkezel és befizeted az összeget. Utána értesítenek, hogy melyik iskolávan mikor lesz az írásbeli és a szóbeli.

2022. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte nem tudok járni valami felkészítőre vagy mit tudom én? Mert oké, hogy van 12 osztályom, de gondolom, Magyarban mások a tételek, mint itt és általában változnak.
2022. jún. 22. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Pesten lehet 0. évre járni, ahol felkészítenek 1 vagy 2 emelt érettségire. Erre a jelentkezés nem tudom mikor van.

Nem Erdélyiként, de én is Magyarban érettségiztem egy emeltet. Magyarországi tankönyvből egyedül készültem fel.

Amúgy van egy csomó online felkészítő tanfolyam is. Rákeresel biztosan találsz.

2022. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!