Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közösségi szolgálati füzetet...

Közösségi szolgálati füzetet van ahol azonnal kérik?

Figyelt kérdés
Gimnazistaként, az 50 óráról van szó. Nyáron nincs nálam a füzet, most nyáron csinálnám meg az 50 órát. Úgy hallottam hogy szeptemberben lehet az órákat leigazoltatni.

2022. jún. 23. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt az iskolában kérdezd meg. Nem értem, mért vették el, annak nálad kéne lennie. De ugyanolyan csíkozott papírt le tudsz tölteni, legfeljebb nem füzet lesz, csak papír.
2022. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az iskolába és kérd el.

Az osztályfőnök az első iskolai napon be szokta szedni nálunk, mert rögzíti a krétában.

De volt olyan aki később tudta vinni, az sem volt gond.

2022. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolatitkár vagy valami ügyeletes van bent a suliba, hívd fel, és kérj időpontot.


A hely meg gondolom, utólag is leigazolja neked a könyvbe.

2022. jún. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"kérj időpontot"

Milyen időpontot? Kihez? Menjen be a suliba, amikor az ügyelet van és kész.

2022. jún. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Messze lakom az iskolától és feleslegesen erre nem akarok időt és pénzt költeni, hogy beutazzak úgy hogy valószinüleg nem is fogják kérni. Ismerősöm mondta, hogy neki szeptemberben igazoltak le mindent.
2022. jún. 28. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tőlük kérdezed meg, hogy kérik-e majd?
2022. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 50 óra felét ahol ledolgozom ott szeptemberben kell vinni, többi helyet meg még nem kerestem.
2022. jún. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!