Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi mellett mennyit lehetsé...

Orvosi mellett mennyit lehetséges dolgozni?

Figyelt kérdés
Van már egy egészségügyhöz közeli diplomám, ahol volt anatómia, élettan, biokémia és molekuláris biológiám is. Természetesen nem olyan részletesen vettük, mint az orvosin, de ilyen alapismeretekkel mennyire engedhető meg a tanulmányok mellett munkát vállalni?

2022. jún. 24. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Sok hallgató kórházakban, rendelökben dolgozik.
2022. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit. Így is vért fogsz pisilni, míg elvégzed.
2022. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy semennyit, az nem igaz.


Az első 2 évben általában nem nagyon fér bele, de utána azért már lehet. A tárgyak, amiket írtál, az első 2 évben vannak, de azt nem tudjuk megmondani, hogy neked mennyivel lenne könnyebb attól, hogy már tanultad őket valamennyire. Ezt neked kell kitapasztalnod magadnak.

2022. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Munkahelytől függ. Pl éjszakai telefonos ügyfélszolgálat simán belefer, mellette tudsz tanulni is, ha úgy is ebren kell lenni.


Nezd meg mit fogadtathatsz el, mert volt nekem is olyan targyam ami egy az egyben fedte az orvosis mintatervet. Pl a bikem molbi ilyen volt.

2022. jún. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy orvosin be tudod fogadtatni ezeket a tárgyakat, nem leszel sokkal előrébb. Az a baj, hogy az órarend mindenképp zsúfolt, fizikailag nem nagyon fér bele a munka (hacsak nem alvás helyett tanulsz és dolgozol egyszerre ahogy #4 javasolja, de ez egyáltalán nem fenntartható szerintem)... Én nem ismertem olyan embert aki az első két évben dolgozott volna, csak olyat, aki megcsúszott és így volt pár lazább féléve.
2022. jún. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én nem merném bevállalni, nem azért, mert nem lenne idő, hanem azért, mert azt a maradék időt mindig a családdal töltöm. Hétvégén vagy mondjuk péntek és szombat este be lehet szerintem havi egyszer vagy kétszer vállalni valami kórházas munkát. Segédápolóként sokan járnak. Első évben ez lehetséges. Utána legközelebb csak 4. évtől ajánlom. A másod és harmadév gyilkos. De elsőben szerintem lehetséges. De vigyázz, csúszni azért ne csússz! Én elsőben sem vállaltam semmit, új volt minden, akkor költöztem el, nehéz volt a saját kaját és például a mosás, vasalas is melle. Nyilván fiatal is voltam akkor meg. De majd érzed úgyis, mennyit bírsz! :)
2022. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet.

Tapasztalat.

Én jócskán felnőtt fejjel kezdtem az orvosit.

Csak nagyon sok kitartás és áldozat kell hozzá.

(Pl míg a többiek elmennek gólyatáborba, betű hétvégére, péntek esti sörözésre, gólyabálba, vizsgatemető bulira, stb, stb, stb, addig te melózól)

2022. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!