Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munka mellett nehéz elvégezni...

Munka mellett nehéz elvégezni a mérlegképes könyvelő tanfolyamot? Aki így csinálta leírja a tapasztalatát?

Figyelt kérdés
Van diplomám amit beszámítanak, de számvitelt nem tanultam. Azt találtam ki, hogy 1 évig felkészülök rá és utána megyek.

2022. júl. 10. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Matek érettségi nélkül, diploma nélkül, sima pü-szv ügyintéző alappal csináltam meg úgy, hogy három műszakban ápolóként dolgoztam mellette. Szerintem fontos, hogy jó legyen a tanár, és kell a gyakorlás.
2022. júl. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta. Nem semmi. Gratulálok neked 😊
2022. júl. 10. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg jött az adótanácsadó :) Az ügyintézőt is csináltam, hogy közben fejeztem be a tb-bért (az emelt szintű okj volt, két év). De én mindig szerettem tanulni, úgyhogy kihívásnak tekintettem.
2022. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak az a "bajom" hogy pl.: az adózást 2 hónap alatt kell teljesíteni. (Szja,tb, szocho, tao,áfa,kata,kiva,helyi adók). Olvasgatom előre, de nagyon soknak tűnik
2022. júl. 10. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Simán tanulható.

Tao-t pl a 29-es bevallás alapján tanultam. Kinyomtattam egy üres bevallást, mert az végigvezet a növelő-csökkentő tételeken, kedvezményeken.

Szja, hipa szintén.

2022. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. júl. 10. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 8-17 dolgozom pénzügyi számviteli ügyintéző végzettséggel rendelkezem, februárban kezdtem a tanfolyamot most az adozasnal tartok elég változó, hogy könnyű csinálni együtt a kettőt vagy épp nem. Van hogy úgy érzem jobb lenne ha több időt tudnák rá fordítani, de egyszerűen nincs több szabad időm és van hogy simán elvagyok és 1-1 videót nézek meg naponta (ami 10-15 perces atlagba). Úgyhogy nagyon függ az épp aktuális anyagtól illetve a feláldozható szabadidődtől.

2022. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!