Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fejleszteni azt...

Hogyan lehet fejleszteni azt hogy legyen seggem a magoláshoz?

Figyelt kérdés
Nagyon nincs seggem a tanuláshoz, nagyon lusta vagyok és ezt szererném fejleszteni. Higyan lehet?

2022. júl. 19. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ezt nem lehet fejleszteni. Ez vagy van, vagy nincs.
2022. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Próbáld ki, hogy nem ülve tanulsz, hanem járkálj közben. Nekem ez sokat segített, hogy oda tudjak figyelni, mivel nagyon nagy a mozgásigényem. A másik, amit tehetsz, hogy testileg nagyon kifárasztod magad, hogy tudj koncentrálni.
2022. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Írd át a tananyagot, csinálj tanulókártyákat, csinálj a tananyagból tesztsort...

Ezzel játékossá teszed magadnak a tanulást és nem olyan monoton. Ráadásul részben pihenés amikor mondjuk a tanulókártyákat készíted vagy a tesztet, így szünetet sem kell tartani (legalábbis nekem).

2022. júl. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ez a tanulókártyás elveszi az összes életkedvem mire megcsinálom. Az egyetlen ami bevált, hogy idegeskedtem, hogy majd megbukok, így nekiültem és rákényszerültem megtanulni. Illetve egyfajta kihívás is volt, hogy minél gyorsabban meg tudjam tanulni, mert mást akartam csinálni
2022. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Magolni nincs értelme.

Találd meg magadnak, hogy neked milyen technika válik be a tanuláshoz.

Annak nincs sok értelme, ha csak mint egy gép visszamondod amit tanultál.

2022. júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak tantárgyak amit tanulni kell nem magolni, magolás semmit sem ér!

Én sem szeretek tanulni, dolgozni sem! De tanulni azért könnyebb.

2022. júl. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Szeretem a nagyseggű nőket. Nekem ennyi jutott eszembe a kérdésedről.
2022. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megszokásból tanulok. Szeretem is a szakot, de szép fokozatosan felépítettem, a napi tanulásra szánt idő eleinte fél óra volt, ezzel megvolt a sikerélmény is, aztán emeltem egyre stb. Most szorgalmi időszakban napi három órát, vizsgaidőszakban nyolcat tanulok. Én is nagyon lusta és halogatós voltam. Lehet segítene egy társ, akivel tudsz tanulni, esetleg ha nem otthon lennél, hanem könyvtárban.
2022. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el fogsz tanulni.Én is nagyon lusta vagyok,és nehezen veszem rá magam.Szerettem a szakot is.De ez ipyen.Az átsorolás gondolata általában elég motiváló szokott lenni ennek a leküzdésére
2022. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!