Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám fejleszteni...

Hogyan tudnám fejleszteni magam matematikából?

Figyelt kérdés

Eddig mindig is utáltam a matematikát, azonban az utóbbi időben rájöttem, hogy ez csak azért volt, mivel röhelyesen hatalmas hiányosságaim vannak (albegrából szerintem egy 6. osztályos általános iskolás jobb, mint én)

De komolyan, függvényekből abszolút semmit nem tudok, egyenletrendszereket annál kevésbé, ráadásul még egy kicsit összetettebb egyenlethez is vagy fél órát kell törnöm a fejem


Valaki tudna ajánlani esetleg valamilyen forrásokat (pl.: weboldalak, PDFek), ahol felhozhatnám magam?

Jelenleg érettségi előtt állok egy hónappal, azonban ott tartok, hogy valószínűleg nem lesz jobb 2-esnél.


Az lenne a legjobb, ha már úgy kezdeném el a felsőoktatást, hogy valamelyest értek az egyetemi szintű matekhoz (bár ez lehet, hogy csak leányálom marad)



2022. márc. 24. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
mateking, bár fizetős
2022. márc. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

A tanár az egyetlen hasznos megoldás. Bár most így 1 hónappal előtte nem tudom, mennyit fog érni.

Az ilyen mateking stb olyan, mintha könyvből akarnál megtanulni korcsolyázni.

2022. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
Sok-sok feladat megoldása. Annál jobb nincs.
2022. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!