Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A jelentkezési sorrenden már...

A jelentkezési sorrenden már nem lehet változtatni, jól sejtem?

Figyelt kérdés

Sajnos így visszatekintve kicsit elbaltáztam a sorrendet, de már gondolom semmilyen esetre sem lehet változtatni rajta.

Az a baj, hogy nem számítottam arra, hogy amire menni akarok arra elég lesz a pontszám ezért azt csak a harmadik helyre raktam, de mint kiderült mégis elég, vagy elég lett volna, viszont nagy az esélye annak, hogy amit elsőnek beírtam, arra szinte egész biztos, hogy felvvesznek.

Jól sejtem, hogy nincs már arra lehetőség, hogy valamilyen úton módon megváltoztassam a sorrendet, igaz?



2022. júl. 21. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnos nincs. Az egyetlen, amit tudsz tenni, ha nagyon nem jó az első, hogy nem iratkozol be és jövőre újra felvételizel.
2022. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1-es

Igen-igen, ezzel tisztában vagyok, de az most sajnos nem opció. Na de mindegy. Azért köszi!

2022. júl. 21. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jut eszedbe, ma ponthatárt húznak.
2022. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as

Szia.

Azért merült fel bennem éppen ma a kérdés, mert ma írták be a felvételi eredményemet arra a bizonyos szakra és, mint kiderült sokkal jobb lett, mint vártam.

2022. júl. 21. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy hülyeség volt, máskor okosabb leszel. Nem tudsz vele mit csinálni.
2022. júl. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!