Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon megbántam hogy mérnökin...

Nagyon megbántam hogy mérnökinfót kezdtem el ?

Figyelt kérdés
Sajnos számomra a világ legunalmasabb dolga a programozás... de fogalmam sincs mit csinálhatnék helyette. A legnagyobb baj hogy már 25 éves vagyok, és egyedül élek. gyógytornásznak már nem tudok tanulni mert csak nappalin van. Mihez kezdjek?
2022. júl. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem tudsz nappalin tanulni?
2022. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert nem tudnám finanszírozni a pesti albérletemet. A szüleim meg egy kis faluban laknak, de egyrészt messze van, másrészt már nem költöznék vissza.
2022. júl. 21. 18:16
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy mérnöki infón nem csak programozást lehet tanulni, más IT terület nem érdekel? :O
2022. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, úgy az egész informatika hidegen hagy sajnos
2022. júl. 21. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Az kellemetlen.

Nem tudom ilyenkor mi a megoldás.. :(

2022. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
És ha nem Pesten csinálnád? Például egy szegedi kolesz 10 ezer havonta, ha mellette dolgozol ki birod fizetni a havi kajádat.
2022. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!