Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi testnevelésnél hogy...

Egyetemi testnevelésnél hogy van a jelentkezés?

Figyelt kérdés

Láttam neptunon belül, hogy millió 1 fajta van, ilyenek, hogy röplabda1, kosárlabda1, röplabda2 stb (rengeteg más sportág is)


van, amihez oda van írva, hogy csak haladóknak, de akkor ezek szerint aminél nincs ott, pl a röplabda1-re az is jelentkezhet, aki még sosem játszott ezelőtt, de szeretné megtanulni és kipróbálni?



2022. júl. 23. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Általában igaz, hogy csak olyan tárgyat vehetsz fel, aminek az előfeltételeit teljesítetted. Ha nincs előfeltétel, akkor felveheted.

Én annak idején a „kezdő tenisz” tárgyat vettem fel, itt azért egyértelműbb volt, hogy nem a jövő Federereit várják az órára.

2022. júl. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én még annyit tanácsolnék, hogy figyelj oda, milyen betű van mellette pl. K, B, E, mert ezek különböző kampuszokat jelentenek, és nehogy rossz helyre vedd fel, ami esetleg tök messze van tőled.
2022. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!