Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollegiumi jelentkezeshez...

Kollegiumi jelentkezeshez szukseges az en jovedelmemrol is igazolas?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre, szeretnek kollegiumba jelentkezni. Viszont egy ev kihagyas utan kezdem el, csaladi okok miatt az utobbi evben dolgoztam, jelenleg is bejelentett munkaviszonyom van. A kerdesem az lenne, hogy a kereset igazolasokban nekem is kell beadnom dokumentumot a keresetemrol? (Termeszetesen a velem egy haztartasban elok papirjain felul) . Vagy nekem ezzel nincs teendom?

A munkaviszonyom egyebkent par nap mulva megszunik

Koszonom a segitseget elore is <3



2022. júl. 24. 00:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha pár nap múlva megszűnik, akkor én beadnám a munkaviszony megszűnésének papírjait is, de egyébként bele számít, mert te is a háztartásban élsz.
2022. júl. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különböző egyetemeken teljesen más lehet a szabályozás ezzel kapcsolatban.


(Példa: BME-n hivatalosan is az a szabály, hogy a megelőző 6 hónapban érvényes állapot számít. Viszont mintha ott a hallgató saját jövedelme meg mintha egyáltalán nem számítana, de ebben nem vagyok egész biztos.)

2022. júl. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem
2022. júl. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!