Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n hol találom a...

A felvi.hu-n hol találom a felvételi azonosító számot?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ezt írja:

A felhasználási feltételek elfogadása után, az E-felvételi felületére történő első belépéskor a rendszer automatikusan elküldi a regisztrációkor megadott e-mail címre az egyedi biztonsági kódját, amely szükséges az E-felvételi rendszerébe való belépéshez, valamint kiosztja (és a biztonsági kóddal együtt) elküldi az ún. felvételi azonosító számot. A felvételi azonosító szám ezt követően folyamatosan látható az E-felvételi felületén is.


Viszont én nem kaptam semmilyen emailt.



2022. júl. 25. 00:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

[link]

“ A tavaszi felvételit követően - augusztus elején, a felsőoktatásért felelős miniszter döntése alapján - pótfelvételi eljárást is meghirdethetnek, amelynek során azok jelentkezhetnek, akik jelentkeztek az általános eljárás során, de nem vették fel őket, vagy nem adtak be jelentkezést egyetlen felsőoktatási intézmény által meghirdetett, szeptemberben indított képzésre sem.”

Ha év elején nem jelentkeztél sehova, akkor sajnos most szeptembertől nem tudsz már sehova sem jelentkezni.

2022. júl. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És hogy a kérdésre is válaszoljak: a felvételi azonosító az e-felvibe történő belépést követően bal felül az egér alatt található.
2022. júl. 26. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Bejelentkezek de nincs ott azonosító:

[link]

2022. júl. 26. 13:15
 14/16 anonim ***** válasza:

Eddig Felvi.hu-ra regisztráltál, oda jelentkeztél most be.


A felvételi azonosító mindig az aktuális felvételi időszakhoz kapcsolódik. Ahogy #1-ben már írtam, e-mailben fogod megkapni. Ugyanebben az e-mailben kapsz majd egy biztonsági kódot is, amivel be tudsz lépni az E-Felvibe, tehát az aktuális felvételi eljárásba (ezen az oldalon amit lefotóztál középen).

2022. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

De ahogy már szintén írtam és megmagyaráztam korábban, erről most lekéstél, nem fogsz tudni részt venni a pótfelvételin...


A következtő felvételi időszak október közepén fog kezdődni, a februárban induló képzésekre. Majd akkor, októberben fogsz tudni regisztrálni és akkor kapsz felvételi azonosítót.

2022. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi
2022. júl. 26. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!