Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes elmenni...

Mennyire érdemes elmenni gólyatáborba?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a sok embert magam körül és elég rosszakat hallottam a gólyatáborokról. Nem szeretnék eleve 3 napot ivással tölteni, persze tudom nem muszáj. De úgy alapból egyáltalán nem vonz az egész. Származik abból bármi hátrány ha nem megyek el? Eleve nem bulizással szeretném tölteni az egyetemi éveimet.
2022. júl. 25. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi hátrányod nem lesz, ha nem mész és nem is kell, ez csak egy lehetőség. Ha nem vonzz a dolog és nem akarsz ott se bulizni, akkor ne menj. Arra jó, hogy már akkor elkezdhetsz barátkozni, megismerni a többi gólyák közül embereket, de ezt igazából később is megteheted, nem ezen fog múlni semmi.
2022. júl. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. A gólyatábor nem visszahúzódó embereknek való, s később sem fognak maguk közül kinézni a többiek, ha most nem mész el. Barátkozni az egyetemi tanulmányaid során akkor is simán fogsz majd tudni, ha akarsz. A szünetekben szóba elegyedhetsz bármelyik csoporttársaddal.
2022. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

"Nem szeretnék eleve 3 napot ivással tölteni, persze tudom nem muszáj."

El kell hogy keserítselek, de muszáj. Persze így explicit nincs kötelezővé téve, de a legtöbb program valamilyen szinten igényli az alkoholfogyasztást, tehát ha te egyáltalán nem akarsz inni akkor majdnem mindenből kimaradnál.

2022. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ELTE-re mész ott a feladatoknál semmi alkohol nincs (régi események miatt), este szokott lenni buli.
2022. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia:)Menj el ha van lehetőséged rá sztem:) Nem muszáj inni alkholot annyit
2022. júl. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem az ELTE-re megyek :) és nem is az ivassal van a legfőbb gondom. Felsőbb éves ismerősömtől hallottam hogy elég rendesen kihasználták ott a lányokat... És ahhoz nincs igazán kedvem hogy azt nézzem ahogy mellettem épp megdugnak valakit.
2022. júl. 29. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én a BME-re járok a VIk-re.. képzelheted mennyien voltunk lányok gólyatáborban anno. Nem történt semmi :)
2022. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!