Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HÖOK mentorprogramról mit...

HÖOK mentorprogramról mit kell tudni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Kaptam róla ma egy e-mailt hogy van egy ilyen lehetőség. Elméletben jól hangzik, hogy lesz aki segít meg ilyenek, de ez hogyan néz ki gyakorlatban? Fizetnem kell érte? Lesz bármilyen kötelező program, amin ha akarok ha nem részt kell vennem? Bármilyen véleményre vagy tapasztalatra kíváncsi vagyok😊

2022. júl. 26. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudod kérdezni, hogy kell-e fizetni, nálunk ingyenes volt, és szerintem van mindenről valamilyen tájékoztató is neten. Én voltam benne mentoráltként, igazából csak párszor beszéltem a mentorommal, de az alapokat elmondta, amire kíváncsi voltam, persze ezeket magamtól is megtanultam volna előbb-utóbb. Viszont egy legendásan jó, nem publikus anyaga volt az egyik tárgyhoz, amit ő dolgozott ki, és csak velünk osztotta meg, a mai napig kincsként őrzöm, még bármikor jó lehet :D Nálunk nem volt túltolva, egy program lett volna, de az le lett fújva valamiért, de az sem volt kötelező. Azért illene 1-2-re elmenni, szerintem, hacsak nem a profilodba nem illő pl. túlélőtúrák vagy egyéb olyan programok vannak kitalálva, amiket te nem akarsz a fizikumod vagy egyéb miatt (pl. egy közös kávéra nyugodtan el lehet menni akkor is, ha nem kávézol amúgy, de nyilván ha életedben nem túráztál mert nem vagy az a típus, akkor nem rögtön egy 30 km-es mátrai túrára kell benevezni velük). Én mondjuk örültem volna, ha van valami program néha, de alapvetően ingyen a jegyzet meg a tudnivalók gyors összefoglalása miatt is megérte.
2022. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!