Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mentorok tényleg nem létesít...

A mentorok tényleg nem létesíthetnek "szerelmi" kapcsolatot a mentoráltjaikkal? (HÖOK Mentorprogram)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kérem, csak olyan válaszoljon, aki tudja, miről van szó, esetleg benne van/volt a fent nevezett programban. Nagyon fontos lenne, hogy valid információhoz jussak a témával kapcsolatban, nem akarom barátra/barátnőre fogni, sajnos személyesen vagyok érintett a témában. Elvileg ez szabályzatba van foglalva, próbáltam megkeresni a neten, de béna vagyok, nem lett meg. :(

Légyszíves segítsetek!



2018. okt. 2. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Rápillantottam a programra és úgy látom, a mentor felsőbbéves hallgató, azaz nem tanár. Egyetemen még a tanár is beleférne amúgy, de felsőbbéves/alsóbbéves pláne belefér.
2018. okt. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemaRendőrség ***** válasza:

Ebben nem vagyok benne, de oktatok, így tudom, hogy legalábbis nálunk mik a szabályok.

Ha nem osztályzol, már pedig mentor programnál kétlem, mert ez ilyen felzárkóztató cucc ha jól tudom, akkor hajrá. Nálunk annyi a szabály, hogy nem osztályozhatsz, illetve szólni kell a főnöknek.

2018. okt. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, van-e ilyen írott szabály (nem lepne meg, ha volna), de az élet minden területén egy íratlan szabály, hogy ha valakivel szemben bármilyen hatalmi helyzetben vagy (és szerintem egy mentorprogram bőven idetartozik), kikezdeni vele egyrészt nem szép dolog, másrészt csak bajt fog szülni később.
2018. okt. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!