Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire sokmindenről maradok...

Mennyire sokmindenről maradok le, ha nem tudok eljutni az egyetemi gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Idén vettek fel egyetemre, azonban mire eljutottam volna odáig, hogy jelentkezzek a gólyatáborba, már be is teltek a helyek, pedig szerettem volna menni. Mennyire fontos dolgokról maradok le így?


Engem elsősprban az zavar, hogy senkit sem ismerek se a szakomról, se az egyetemről, sőt egyáltalán a környékről, ugyanis az ország másik felébe fogok átköltözni. Félek attól, hogy magányos leszek. Akik szintén nem mentek el gólyatáborba, hogyan ismerkedtek meg a szaktársaitokkal? Éreztétek azt, hogy hátrányból indultok?


2022. júl. 27. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Semmiről nem maradsz le
2022. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én tavaly azért nem mentem mert egy vagyonba került. Nyilván jó buli, de ha kimaradsz se leszel semmilyen hátrányban. Én sem ismertem senkit a szakról, de ráirtam egy srácra aki szimpatikusnak tűnt, és szépen lassan egyre több embert megismertem az év folyamán.

Én úgy érzem hogy az én szakomon nagyon könnyű volt ismerkedni, mindenki nagyon nyitott. Nyilván majd a gólyatáborba kialakulnak kis csapatok, de ez nem jelenti azt hogy ők öri barik lesznek.

Nem te vagy az egyedüli aki nem megy, és aki nem ismer senkit a szakról. Fel a fejjel! Tavaly én is ezen paráztam, de hidd el minden rendben lesz! 😊

2022. júl. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2016-ban kezdtem ugyan BME-GTK-n, de ott a gólyatáboron kívül volt egy ismerkedős hét is, hátha a te egyetemed is szervez ilyet, érdemes odafigyelni.

Ha nincs ilyen, se aggódj, meg fogod találni a társaságod. Előadások közötti szünetekben is lehet ismerkedni.

2022. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem voltam, első nap odajött hozzám egy csajszi kérdezni valamit és egyből jóban lettünk. Azóta bővült a kör mert már végzünk lassan de első félévben kialakult a fix baráti kör. Persze további félévekben is jóban lettem nagyon sok emberrel, elég néha ha véletlen egy tárgyon egymás mellé ültök. Akik voltak gólyatáborban azok közül is volt olyan akik egyedül voltak aztán vagy teljesen mással utána.
2022. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!