Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyatáborban hogy barátkozzak...

Gólyatáborban hogy barátkozzak a többiekkel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg csoportokba lesztek beosztva, egy szobaban fogtok aludni, igy eleg adott a helyzet
2021. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobban, mint én, légyszi...

Nekem a szobatársam nem volt annyira rokonszenves és sajnos ezt elmondtam másnak is, aztán mivel ismertem pár embert korábbról, így az esti bulin leszakadtam a 3 másik emberről, aki szimpatikusabb volt. Az egyik mondjuk hajlandó volt velem beszélni, de egy idő után otthagyott, majd már én se kerestem őket tovább. Az esti bulikban mondjuk táncoltam vele.


Szóval most úgy néz ki, hogy 9 szaktársamból, akivel találkoztam 3-at nem érdeklek, 3 nem kedvel, 3 pedig nem áll hozzám olyan rosszul, de feljebb járnak, mint én. Illetve a másik, hogy nagyon szétszórtan ismerkedtem emberekkel, pl részegen táncoltam pár emberrel és nem mindnek tudom a nevét, akinek igen, ott nem beszéltem velük, móta bejelöltem őket Facebookon.

Szóval egy káosz vagyok és pánikolok, nem kicsit.

2021. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!