Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem mellett még lesz eröm...

Egyetem mellett még lesz eröm napi 4 órát melózni?

Figyelt kérdés

Tudom , hogy ez sok mindentöl fűgg , de tapasztalatokat várok elsösorban de nem jog és orvosira megyek hogy még tanulni sincsen idö hanem a Zrinyire civil képzésre.Tehát emellet a suli mellet lehet azt a napi 4 orát dolgozni?

Láttam a Meló-diákon vannak ajánlatok gyorséttermekben , kávézókban és heti 20órát kell lehuzni.


2008. dec. 20. 23:28
 1/6 anonim válasza:
74%

"Egyetem mellet még lessz eröm...?" - És téged így is felvettek?!:-# Tudom, h nem magyar szak, de azért ez így erős.

Egyébként az órabeosztásodtól függ. De sztm jobban jársz, ha nem napi 4 órát dolgozol. Rengeteg diákmunka van, tudsz válogatni alkalmi melókat!

2008. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
79%

Csak úgy mondom, hogy a lesz mint a kérdésben is egy "sz"...


Barátnőm szegedre jár pszichológia szakra, rendes nyolc órás melója van mellette... elég fáradt mindig, de valamit valamiért. Pár évet ki lehet így is bírni, jó időbeosztás kérdése... és hát persze ne kőműves mellé menj segédmunkásnak, mert akkor tuti nem lesz erőd...

2008. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nah elsösorban is utálom az ilyen marhákat hogy a lesz az nem lessz .Annyira mégytek ezzel az agyamra és igen igy is felvettek egyetemre mert cseszétek meg ez nem egy kib@szott tollbamondás örűlök hogy ti ilyen helyesen tudok irni ha siettek nagy magyar szakosak ..
2008. dec. 21. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

a lesz az egy sz nem? vagy nem? most nem értem mi a baj.


szóval én is helytelenül írok, pláne hogy nincs magyarra állítva a billentyüzetem, meg béna is vagyok a helyesíráshoz. múltkor egy topikba írtam hogy multinál dolgozom és mert nem helyesen írok nem hitték el. szuper okos emberek vannak itt.


na mindegy szóval van aki 8 órát is dolgozik. meg kell próbálnod. kezd el a sulit és rögtön a munkát is, ha nem megy otthegyod a munkát vagy keresel mást. annyi minden van. az a gáz ha valaki ezen gondolkodik, ki sem próbálja de sír hogy nincs pénze, de dolgozni sem hajlandó. szóval ha nem megy akkor gondolkozz el ezen.

2008. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szokták mondani... kinek nem inge ne vegye magára...

a második válaszban látszik, hogy az első válaszadót akarta leszólni... Miért húzta fel magát ezen a kérdező???? No comment...

2008. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetemre járok, harmadéves vagyok. Suli mellett jelentkeztem egy gyakornoki programba, napi 4-5 óra munkát jelent. Kibírható, mivel a suli egyetem jellegéből adódóan csak elvétve akad gyakorlat, a többi mind előadás, amire nem kötelező bemenni. Amúgyis jobban szeretek otthon kijegyzetelni egy könyveket, mint az egyetemen előadást hallgatni. Szerintem ki lehet bírni, max a vizsgaidőszak lesz húzósabb. Ajánlom neked a gyakornoki programokat nagyobb multiknál, fizut is kapsz és még fel is vesznek majd diploma után állandóra, ha jó vagy. Persze nem írtad,h milyen szakra jársz. Közgazdászaokt, ménököket mindig keresnek..a többi szaknál szerencse kérdése. Remélem segítettem!
2008. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!