Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kollégium jelentkezésnél az...

Kollégium jelentkezésnél az aktív félévhez és az évfolyam mezőbe mit kell írni? Sürgős

Figyelt kérdés

Debreceni Egyetem kollégium jelentkezési lap kitöltésénél elakadtam, nem vagyok benne biztos, hogy az aktív félév és az évfolyam mezőhöz mit kell írni. Első éves leszek, azért vagyok kicsit elveszve :)

A válaszokat előre is köszönöm!!



2022. júl. 27. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Első éves vagy akkor azt írod h aktív félév és első évfolyam. Vagyis ugye az első féléved ebben az évben. Nálam pl olyasmi volt, hogy 2021/22/1 vagy /2
2022. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én amikor kitöltöttem a lapot online a szak és a félév nem jelent meg a pdf dokumentumban. Szóval telefonáltam, azt mondák, hogy nem baj, valószínűleg azért van, mert még nem volt beiratkozás. Szóval ha nem jelenne meg ez a kettő, akkor ne aggódj. :)
2022. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. júl. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!