Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kéne irnom egy motivációs...

Mit kéne irnom egy motivációs levélbe?

Figyelt kérdés
Üdv nekrég keztem egy szakmát tanulni, jövőre leszek 10-es, viszont a gyakorlati órák nem a suliban hanem egy cégnél lesznek. A baj az hogy kell kell küldeni nekik életrajzot és motivációs levelet, viszont az utobbiba fogalmam sincs mit irjak hiszen még semmi szakmai tapasztalatom nincs és nem is dolgozni mennénk oda csak a heti 2 nap kötelező gyakorlatra. Valaki esetleg tudna kegiteni hogy mit és hogyan irjak bele? néztem mintákat is de azok mind hivatalos állásjelentkezésekre voltak.

2016. júl. 28. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Motivációs levél.


Tisztelt HR ügyintéző!


Bemutatkozol ki vagy,..., választott munkakör.


Eddigi tapasztalatok .... Ami neked nincs.


Miért odamész, mi a célod ....


Jellemzed magad ... Beszélsz egy két mondatban a hobbijaidról...


Kelt, tisztelettel/üdvözlettel név aláírás na bumm de ha megnyitnád a guglit kis millió infót találsz benne nem ertem miért kell lustának lenni

2016. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!