Digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Mi van ha nem tudjuk megoldani?

2022. aug. 2. 22:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell mert nem is lesz.
2022. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
80%
Remélem nem lesz!
2022. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg az iskolán keresztül biztosítani kell a megfelelő eszközöket, más kérdés ez hogyan működik a gyakorlatban.
2022. aug. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Kedveseim! A közlönyben benne van, hogy bármikor, bármeddig elrendelhetik.

Pl: ha az iskolát nem tudják üzemeltetni mert nincs fűtés.

Fogalmam nincs, hogy fogjuk megoldani.

2022. aug. 2. 23:28
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Xddd

Van ott más is, ami szürreális, kedvesem

2022. aug. 3. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%

A digitális oktatást bármikor elrendelhetik ez van benne a közlönyben. Azaz feltételes mód. Persze ez még nem jelenti azt, hogy biztosan lesz digitális oktatás.

A fűtést szerintem állami intézményben majd az állam megoldja.


Halkan jegyzem meg, hogy háború esetén engem is behívhatnak katonának. Ennek ellenére mégsem írok ki kérdést Behívnak katonának? címmel.

2022. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Miért fáj az hogy Én kiírtam? A kérdésemre tud is válaszolni valaki? Mi vam ha nem tudom megoldani?
2022. aug. 3. 07:56
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudod. Miért nem tudod? Inkább azt írd le!
2022. aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy most kiírtad a kérdést ugyanúgy oldd meg az esetleges digitális oktatást. Telefonról is simán meg lehet oldani. Esetleg az iskolától is kérhetsz segítséget.
2022. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
ElrendelHETik, de ha van egy kis eszük nem fogják. Van egy teljes tanévet lefedő időnyi tapasztalat és jól látszik, hogy nem működik hatékonyan. Az pedig az iskolának se az érdeke, hogy a gyerekeket a megfelelő tudás nélkül engedjék feljebb, ahogy az szerintem történt a covid miatti digitális oktatás alatt is, ahol sok gyerek a megfelelő tudás nélkül lépett a következő osztályba.
2022. aug. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!