Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Semmelweis...

Mi a véleményetek a Semmelweis Egyetem gyógyszerésztudományi karáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Idén érettségiztem, de kihagyok egy évet. Ezalatt az idő alatt szeretnék csak az emelt kémia érettségire készülni (2 évig faktos voltam, de kevés volt egy emelt kémia érettségihez). Ezután a Semmelweis gyógyszerész karára szeretnék járni. Tudnátok mesélni tapasztalatokat? Nagyon érdekel, hogy esetleg lightosabb diákmunkát tudnék-e vállalni mellette? Hogy lenne-e rá idő. Minden nagyon érdekel a karral kapcsolatban, ezért bármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok. A kollégiummal kapcsolatban is akár.


Köszönöm szépen!


19/L


(Tudom, hogy több ilyen kérdés van fent, de azokat már átnéztem, ezért frissebb tapasztalatok érdekelnének.)



2022. aug. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én is egy kihagyottévalattkészültemfel, de én teljesen 0-ról, 80 százalékos lett, ötösöm + előző évi feladatok tematikusan
2022. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egy végzős:)
2022. aug. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz időd jelentős jövedelmet hozó diákmunkára. Egy ismerősöm a SOTE ÁOK-n tanult, s azt mondta, hogy egyrészt a gyógyszerész kar az orvosinál nehezebb, s másrészt tudom, hogy ő is csak szombatonkénti diákmunkát tudott vállalni. Többre nem volt ideje. Szóval te is nagyjából ezzel számolhatsz: hétvégenként 1 nap munka fér bele, több nem.
2022. aug. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztoan szivatnak a kémiával. Komolyan orvosis ismerősöm mondják hogy náluk kevesebb a kémia mint nálunk. Én majdnem kiiratkoztam felevkor pedig ez volt az első évem. Nem tettem, mert ugyan én orvosira akartam menni és az nem jött össze, nem bánom hogy ide jöttem, mert érdekel az egesz, de készülj fel az iszonyatos szivatasokra kémiából, 92%os lett az emelt kémiam és 94 a bioszom mégis azt hittem itt megbukok
2022. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!