Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen ponthatárra lehet...

Milyen ponthatárra lehet számítani az önköltséges gyógyszerészképzésen? (SE és SZTE)

Figyelt kérdés

#gyógyszerész #Semmelweis Egyetem #Gyógyszerésztudományi Kar # SZTE # SOTE # Szegedi Egyetem # Szegedi Tudományegyetem # GYTK # SZTE-GYTK # SE-GYTK
2016. máj. 2. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Picit magasabbra mint a tavalyi
2016. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Szerinted Pesten van esély arra, hogy induljon önköltséges gyógyszerészképzés, vagy szerinted inkább feltöltik a helyeket államilag támogatott felvételizőkkel, mint 2014-ben?
2016. máj. 17. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos lesz hely. Tavaly szerintem azért nem vettek fel senkit önköltségesre, mert nem is volt jelentkező. Ha lenne kapnának rá, hidd el. Sok pénz az egyetemnek, ők sem hülyék... Miért önköltségesre mész?? Nagyon nehéz ennyi pénzt összeszedni.
2016. máj. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszod! Tavaly elég sok önköltséges hallgatót vettek fel mindkét egyetemre, 2014-ben pedig csak 1-2 embert.

Ez a második diplomám lesz, így nem kezdhetem el államin.

2016. máj. 18. 08:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem az egyetemnek mindegy, hogy az államtól, vagy tőlünk, mint magánszemélytől kapják meg a tandíjat.
2016. máj. 18. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!