Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkakör van, amibe...

Milyen munkakör van, amibe megoldható, hogy minden edzésemre el tudjak járni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam több helyen, de az a tapasztalat, hogy szabadnap alatt is gyere már be, ha meg nem mész, nem kell a pénz?
2022. aug. 17. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Én meg még soha nem dolgoztam olyan helyen, ami ne lett volna rugalmas...
2022. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. És azok milyen munkahelyek, mert ezzel nem lettem előrébb.
2022. aug. 17. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván azok, ahol az az elsődleges fontosságú, hogy maga a munka kész legyen, az mindegy, hogy mikor, nem pedig az, hogy te X időintervallumban bent legyél, mert vagy másokkal kell dolgoznod, vagy alkalmazkodnod kell akár a vásárlókhoz, akár bármi máshoz.

Előbbi az asztalostól a programozóig, utóbbi pedig műkörmöstől a szájsebészig elég sok minden lehet. Nyilván függ a képességeidtől, képzettségedtől és a környékbeli lehetőségektől.

2022. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
23 vagyok, 5.5 Mentőápoló és eladó végzettségem van, valamint dolgoztam már gyárban is, de sehol nem kaptam meg ezt a lehetőséget, volt hogy célzottan kerestem ilyen munkahelyet, de annyit kaptam, hogy igazítsam az edzéseimet a munkához (ahol persze oké ha este felhívnak hogy reggel gyere be..), azt meg senki nem érti meg, hogyha az edzés kedden meg csütörtökön van 4-6-ig, akkor az én kedvemért nem fogják átrakosgatni. (ui. a fiatalok ugyan így szopnak, kb havi 1 edzésre érnek le, aki minden edzésen ott van azok már vezető pozícióba vannak és nyilván nem huszonévesek, szóval ilyen téren ott se tudnak jobbat kínálni, nyilván megértőek edzésen, de a megértéssel nem jutok előrébb.)
2022. aug. 17. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen, ahol nem folyamatos munkarend vagy műszakok vannak. Ha fix a munkaidő-beosztásod, fixen szabaddá tudod tenni az időpontot az edzéshez.
2022. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Írhatnál példát is, mert mint leírtam ilyet én nem tudok.
2022. aug. 18. 00:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Az egészségügyben pl. a kórházi ápolók 12 óráznak, míg mondjuk egy háziorvosi asszisztensnek a fix rendelési időben kell dolgoznia. Boltból van éjjel-nappali, meg olyan aminek kötött a nyitvatartása. Google a barátod.
2022. aug. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen 24 meg 12 óráznak, össze vissza, ismerem, boltba meg ugyan úgy hétköznap nyitva van ha hétvégén nincs is mindenhol, több helyen dolgoztam boltba, még szabadnapot se akarták kiadni a legtöbb helyen, kórházba feszt behívnak, épp emiatt nem tudok ottlenni edzésen.., háziorvosi asszisztens meg nem lesz csak úgy valakiből általában.

Gyárakban szintúgy 3-4 műszak meg kötelező túlórák már a szerződésben.

2022. aug. 18. 02:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy dohányboltban vagyok eladó. Egyik héten reggeles (6-14) vagyok a másikat héten meg délutános (14-22). Ilyen beosztással simán meg tudom oldani a heti 5 edzést az edzőteremben.
2022. aug. 18. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
4/9. "azt meg senki nem érti meg, hogyha az edzés kedden meg csütörtökön van 4-6-ig, akkor az én kedvemért nem fogják átrakosgatni"
2022. aug. 18. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!