Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a Q-tér adategye...

Mit tegyek ha a Q-tér adategyeztetésem még mindig függőben van?

Figyelt kérdés

Az adategyeztetést beadtam egy pár napja (egy pár adat hiányzik) a Q-téren, de még mindig nem dolgozták fel. Ma délelőtt kellene beiratkoznom. Lehet ilyenkor valamit csinálni?/Valakit felhívni?


(tudom hamarabb kellet volna, de nem gondoltam hogy ennyi ideig tart)



2022. aug. 23. 02:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nyugodtan és kérdezz rá, biztos volt már hasonló alkalom ezelőtt is. Mikor én voltam beiratkozni tavaly akkor minden adatom megvolt és főleg azokat nézték át. Szerintem ha elviszel mindent amit kérnek, úgyis azokat ellenőrzik le személyesen. Nem kellene probléma legyen, ha nem cseréltél adatot vagy személyit mióta leadtad őket adatkezelésre.
2022. aug. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el a beiratkozás előtt személyesen és megcsinálják helyben, azonnal. Aztán nyomtasd ki valahol a beiratkozási lapot!
2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Már nem volt előtte időm megcsináltatni, de szerencsére nem lett belőle baj
2022. aug. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!