Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az SZTE-n van aktív hallgatói...

Az SZTE-n van aktív hallgatói jogviszonyom, de szeptembertől másik karon szeretném folytatni a tanulmányaimat, mi a teendő? Van hozzá valami eljárási folyamat?

Figyelt kérdés
Szóval, GTK-ra járok (első éves) nem tetszett a szak, be adtam a jelentkezést februárban a jogi karra, a pontjaim 80 ponttal több mint ami tavaly volt a szakon, szóval fixen felvesznek, csak az a kérdés, hogy a vizsga időszak után ki kell iratkozzak az egyetemről majd augusztusban újra be kell iratkozzak? Vagy hogy működik ez a dolog, aki volt ilyen helyzetben kérem segítsen. Köszönöm előre is.

2022. máj. 31. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csinálhatod úgy is ahogy leírtad. Várhatsz is még vele, nyáron is bármikor kiíratkozhatsz, vagy a felvételi döntés után, vagy ha beiíratkoztál a másik szakra az után. A lényeg, hogy a gazdaságis szakod addig ne kerüljön aktív státuszba.

Én passzívon vagyok, még nem íratkoztam ki és újrafelvételiztem szintén. Biztosan felvesznek, de azért megvárom, hogy hivatalos legyen és az után gondoltam kiíratkozni. Ja és szintén SZTE.

2022. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv Sorstársam!:)


Köszönöm a gyors választ.🙏

2022. máj. 31. 12:30
 3/5 anonim válasza:

Kedves első kérdező!

Te adtál be pályázatot a Start ösztöndíjra a második felvételed során? Ha igen, a régi Modulo-s profilodon keresztül, vagy csináltál esetleg újat?

2022. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Nem adtam be, mert 440 pont alatt esélytelen. Egyébként Modulon keresztül kell beadni ilyenkor, a szinte SZTE-s facebook csoportban azt írták :)
2022. júl. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Írtam ma a tanulmányi osztálynak, a kiiratkozással kapcsolatban. Azt írták, hogy íratkozzak be és utána ki. Küldtek egy űrlapot, amit ki kell tölteni és elküldeni nekik és annyi.
2022. júl. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!