Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel egyszeri felvételére...

Diákhitel egyszeri felvételére van lehetőség?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom Diákhitel felvétele terén. Egyszer szeretnék idén Szeptemberben felvenni egy összeget.

2022. aug. 25. 15:00
 1/2 anonim válasza:

ne vegél fel hitelt, nekem is nehéz volt akkor megállni hogy ne vegyem fel, de sikerült, most az utcán mászkálok Louis Vuitton napszemüvegbe, meg övbe.


Mennyit szeretnél felvenni? Ha nagyon nagyon kell akkor se vegyél fel semennyit!! Hitel az nem jó ha van

2022. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor vedd fel ha tényleg más megoldás nincs.


Lehet igényelni egy félévre is. De én úgy tudom, hogy egy félévre mindenképpen "kell", tehát hónapokra nem bonthatod meg.

Úgy tudod csinálni, hogy kéred egyösszegű folyósításban és úgy állítod be a havi összeget, hogy ha egyben kifizetik neked, akkor egy olyan összeged legyen amire szükséged van.

Tehát pl 150000ft-ra lenne szükséged. Akkor havi 30e-ret állítasz be, de kéred egy összegű kifizetésben.

Én szerintem ez így tudna működni. De írja meg más is ha van más ötlete.

Úgy tudom van 30e-res kategória, de meg kell nézni mit kínál fel és úgy kalkulálj és kérd egyösszegű kifizetésben.


Ha pedig köv. félévtől nem kéred, akkor a Diákhitel Direktben kérni kell a szüneteltetést.

Aztán ha megint szükséged lesz rá újra tudod igényelni, folytatni úgymond.

2022. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!