Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Könyv amiket érdemes elolvasni...

Könyv amiket érdemes elolvasni mielőtt elkezdem a gépjármű mechatronikai technikus szakot?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy valamikor jártam pár hónapot erre a szakra, de csak, és kizárólag elektrotechnikàval foglalkoztunk, meg volt egy kis "gépészeti alapismeretnek" csúfolt tantárgy is, ami annyiból állt, hogy csavarokról, meg hegesztesi technikàkról beszélt a tanár valami keveset. De mivel a tanítást nem vitték túlzásba így nem is fejeztem ott be a szakot, mert nekem olyan szakma, amihez nem értek nem kell.

Most másik iskolában fogom elkezdeni újra ezt a szakmát. Magáról az autókról kb semmit nem tudok egyébként. Annyi, hogy vezetem. Semmi több. Az előző iskolában olyan felnőtt férfiak voltak az osztálytàrsaim, akik már autószerelő műhelyben dolgoztak, és mindent tudtak kb, én meg csak lestem. Szeretnék én is tudni valamennyit. Hol kezdjem a tanulást? Milyen könyvet olvassak el? Kerestem a témában, de a legtöbb könyv gyerekeknek szóló volt, amit találtam, meg azt sem tudom, hogy melyik könyv lenne a legjobb.

Idióta kommentek nem érdekelnek, aki csak beszólni tud, de segíteni nem az takarodjon oda ahova gondolom!!! Csak értelmes válaszokat kérek!


2022. aug. 28. 17:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!