Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Egyetem 2022 gólyatábor...

Óbudai Egyetem 2022 gólyatáborban tényleg volt ilyen feladat?

Figyelt kérdés
Nekem azt mesélték, hogy volt egy olyan feladat, hogy összeöntöttek egy pohárba random mindenféle alkoholt, valaki megitta, valaki meg lefeküdt a földre, aki meg megitta az italt rá kellett hánynia. Ez valóban megtörtént?

2022. aug. 29. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
HA igen, elég idióták járnak oda.
2022. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Dehogyis.
2022. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Az se ok, hogy valaki ilyet egyáltalán kitalál, terjeszt, de sokkal nagyobb probléma, h van, aki elhiszi.
2022. aug. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
42%
Én ott voltam. Tényleg volt ilyen, csak a csapatkapitányt kellett lehányni és opcionális volt.
2022. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2019es gólyatáboron is volt hasonló feladat, az volt a cél, hogy a zsűrik gusztustalannak érezzék azt, amit a csapat csinál. Na itt volt az hogy egyéb testnedveket, köpés hányás pohárba ment és megitták, asszem ha jól emlékszem olyan is volt, hogy ruha nélkül egymásra feküdtek és rájuk öntötte valaki ugyanezt a löttyöt.
2022. dec. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, több mint 25 évvel ezelőtt én olyat láttam, ami után számomra simán plauzibilis lehet a sztori (ami persze NEM jelenti azt, hogy amire rákérdeztél az valóban megtörtént).


Szóval a történet annyi, hogy egy hasonló körülmények között megejtett - minek is nevezzem...- gusztustalansági verseny nyertese azzal az előadással győzött, melynek részeként, miután felvert pár tojást, s megitta a löttyöt, feltett a tűzhelyre egy serpenyőt, pocakból "beleküldte" az előtte megivott tojást, megsütötte, aztán megette.


Ha ilyen megtörténhet (márpedig megtörtént), akkor azt sem tudom kizárni, amit te írtál.


Igaz, az én sztorimban egyszereplős volt a "színdarab", s nem kellett hozzá egy mazochista statiszta is, akit lerókáznak.

2022. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!