Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Semmelweis Egyetem gólyatábo...

A Semmelweis Egyetem gólyatáborában szokott lenni vetkőzős feladat?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyen hallottam, meg olvastam, hogy gólyatáborokban szokott lenni vetkőzős feladat. Ez igaz a Semmelweis Egyetemre is?

Illetve a másik kérdés, hogy az ilyen jellegű feladatokat a résztvevők kb hány %-a nem hajlandó megcsinálni mondjuk azért, mert szégyenlős, vagy azért, mert van barátja/barátnője?



2014. aug. 26. 02:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy lenne, de ha van is, akkor sem kotelezo, ha nem akarod nem csinalod.
2014. aug. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Minden egyetemen szoktak lenni hasonló idiótaságok gólyatáborban, de attól hogy te nem vagy olyan átlag idióta aki megy és ész nélkül vizespólózik pl a többi 3,14csával még nem fognak kinézni/lenézni.
2014. aug. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ott van-e, de nem kell megijedni, ez csak a nevében hat durván. Gyakorlatilag azt jelenti, hogy levetkőztök fürdőruhára. Valaki többet is levesz, de legtöbb esetben nem ez a jellemző. Az a cél általában, hogy a fürdőruhás állapotot elérjék mindenkinél, de persze így is akadnak néha olyanok, akik szégyellik a testüket vagy bármi, és ezért minden rajtuk marad. Én személy szerint tudom, hogy itt legtöbben magukra koncentrálnak, eszükbe sem jut az én testemet nézegetni, így semmi bajom azzal, hogy ilyen feladatok alatt fürdőruhára vetkőzzek. Tovább nem mennék.
2014. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Hát láttam bőven elég gólyatáboros videót, hogy tudjam ennél bőven szoktak undorítóbb dolgok is lenni. melltartó és egyéb alkatrészek nélkül bemenni a folyóba/patakba vizespólózni, meg szájból szájba adogatni dolgokat, és még kitudja mi amiket már elfelejetettem.
2014. aug. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de ezek nem kotelezoek.
2014. aug. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A SOTE gólyatáborai nagyon jók (főleg, ha preferálod az ilyesmit:). Baromi jó hangulat, semmi nem kötelező, nincs megalázás és durvulás. Ivás például van (opcionális), az alkohol meg sok hülyeséget válthat ki az emberből, de ez sem általános. Mindenki megtalálja a magafajtákat, szerintem. Nyugisabb és pörgősebb egyaránt.

Üdv,

egy SOTE-s hallgató

2014. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Tényleg nem kötelező sehol semmi, de az ilyen feladatok a gólyatábor velejárói és megpróbálnak rábeszélni.

Gondolkodtam rajta, hogy vajon én belementem-e anno hasonlóba és igen (5 éve volt). Egyáltalán nem vagyok mutogatós fajta és nem is örültem neki. Az egyik feladatban bikini felsőig vetkőztünk csak, igazából semmi extra nem volt benne, a farmer maradt. A srác csapattársak zsírt nyalogattak a hasunkról nyami... Szerintem ők rosszabbul jártak, mint a lányok. :D Elhiheted, hogy nem az erotika volt a toppon, meg nem az, hogy ez megcsalás az esetleges párjainkkal szemben. Inkább az undor fogott el mindannyiunkat.


A másik feladat még annyira sem volt szimpi. A csapatban 3 lány volt (műszaki képzés előnye, olééé -_-), mindhárman visszafogottabbak voltunk, de bevállaltunk egy vetkőzős feladatot. Ruha láncot kellett csinálni, akkor gyakorlatilag meztelenre vetkőztünk, de nagyon húztuk a szánkat, úgyhogy kaptunk egy pokrócot, amit magunk köré csavarhattunk, így hárman lányok egymás felé fenékkel ácsorogtunk egy pokrócban. :D Másik csoport vezetője megpróbálta lerántani rólunk, de a srácaink és csapatvezetőink hősiesen helytálltak és megvédtek minket. Ők úriemberként viselkedtek egyébként, elfordultak, nem leskelődtek. Összességében ezzel együtt is nagyon jó élmény maradt, semmi gáz nem volt benne és baromira nem egymást néztük. Nem is emlékszik senki arra, hogy ki milyen feladatot vállalt ott.


Persze van a ló túlsó oldala, ahol az előbb említett feladatban pl. valaki pucéran ugrál és eszébe sem jut, hogy gáz amit művel. Inkább azokat szokták kinézni a táborban, akik gátlások nélkül első szóra ugranak minden ilyen feladatra. Ki is használják...

2014. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
a pasid is biztos megdicsért és büszke rád amiért egy marék idegen előtt meztelenre vetkőztél azért mert valaki azt mondta neked hogy vetkőzz le. persze, igen ott volt 1 pokróc..jajdejó így máris olyan mintha nem történt volna semmi. idióta sajnálom hogy az ilyenekre bízza az ember a jövőt. Remélem a gyerekeidnek is majd boldogan fogod mesélni mekkora sztár voltál.
2014. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó! Nem tudod, hogy milyen csapatépítő jellege van ezeknek a dolgoknak. Gólyaként nem sok dolgot vállaltam be, zárkózott voltam, és sokszor frusztráltak a hasonló jellegű feladatok. Nem a gólyatábori szereplésem miatt maradtam a csapat tagja.

Csapatvezetőként más volt a helyzet. Oda is úgy indultam, hogy semmi durvát nem vállalok be, de a csapatért végül olyan dolgokat tettem, amin magam is meglepődtem. Itt egyáltalán nincs olyan visszhangja, mint amekkora feneket te kerítesz neki. Volt olyan csapatvezető, aki otthon megbeszélte a párjával, hogy meddig mehet el, és egy gólyától sem hallottam vissza, hogy a párja szíjat hasított a hátából otthon, amikor meghallotta, hogy mit tett. Ez a néhány nap nem erről szól. Ami ott történik, ott is marad. Senki nem fogja senkiről letépni a ruhát, és egyáltalán nem nézte ki senki azt a lányt sem, aki csak a pólóját vette le, és ott állt nadrágban meg bikini felsőben. Értem én, hogy neked ez nem fér bele, de ne ítélj el olyanokat, akiknek meg igen. Nem tudom, hogy te voltál-e gólyatáborban, ha igen, akkor milyenben, de valahogy úgy érzem, hogy te csak külső szemlélőként ítéled el ezeket az embereket és a feladatokat, és nem tapasztaltad meg belülről akár tetőtől talpig beöltözött, és a vetkőzést teljesen visszautasító személyként.

2014. aug. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

utolsó: ami ott történik a táborban az ott is marad. Pont ugyanez a felkiáltás akkor is amikor az ember kimegy külföldre és ott megcsalja a párját, mivel soha nem fog kiderülni. Amúgy igen, soha nem voltam gólyatáborban, de az szerintem alapvető dolog, hogy 1 marék idióta miatt nem teszel meg olyat amit ép eszű ember nem tesz meg csak azért mert a többiek is megteszik, vagy mert bátorítják rá. Ebből az ember kinő - elvileg -

Nyilvánvaló dolog, hogy az egyetemre se olyan emberek járnak akinek van már normális ítélőképessége, dehát az emberek nagy mennyiségben idióták, ez tény, így nem ítéllek el, mivel tök nem érdekel, hogy hogy számolsz el a saját lelkiismereteddel.

2014. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!