Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy pl orvosi vagy...

Igaz az, hogy pl orvosi vagy gyógyszerészi diplomát csak 2 nyelvvizsgával adnak ki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 20:28
 1/7 Kriszti83 válasza:
77%
Igen. Pl. német, angol középfokú/felsőfokú nyelvizsga szükséges hozzá.
2010. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
nem csak szaknyelvvizsga is kell hozzá
2010. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetemi szintű mesterképzéses diplomát gyakorlatilag már mindenhol csak két nyelvvizsgával adnak.
2010. szept. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetemfüggő. Debrecenben például csak felső angollal adnak orvosit, viszont (tudtommal) nem kell mellé más. Szegeden meg elég egy középfok is, legalábbis orvosira, de az ugye osztatlan, szóval mesterképzéses gyógyszerészetire lehet, kettő kell, de ezt nem tudom annyira.
2010. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk Szegeden úgy tudom elég egy közép. SOTÉN is azt hiszem, de ott kötelező az angol...de ebben nem vagyok biztos:)
2010. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A SOTE gyógyszerészkarára szeretnék majd menni,most 3adéves vagyok. egy középfokú német nyelvvizsgám már van.

köszönöm szépen az eddigieket

2010. szept. 26. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
00.31-es vagyok. Tudtommal oda elég egy (legalábbis bsc-re), de angolnak kell lennie. Az intézet honlapján kell megnézni, vagy keresd meg felvin a fórumot hozzá, az ottaniak biztos tudják :)
2010. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!