Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van-e olyan hogy az osztalyfon...

Van-e olyan hogy az osztalyfonok nem fogadja el az orvosi igazolast?

Figyelt kérdés
Szerintem azt muszaj elfogadni nem?
2011. okt. 19. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, muszáj, miért nem akarja elfogadni?
2011. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha gyanus neki, hogy nem volt tényleg beteg a gyerek, hanem csak alibinek kapott igazolást, akkor kérhet felülvizsgálatot és nem köteles elfogadni a meglévö igazolást, illetve a jövöre nézve ragaszkodhat ahhoz, hogy meghatározott orvos igazolását fogadja csak el.
2011. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a szülő által aláírt orvosi igazolást fogadták el, miután kiderült, hogy egyik oszt társunk pecsételt, de ki nem töltött igazolásokhoz jutott.
2011. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Szerintem orvosi igazolást muszáj elfogadni, ofő orvos véleményét nem írhatja felül. Viszont fiam iskolájában csak az ellenőrzőbe írt orvosi igazolást fogadták el, és a háziorvosa is csak ellenőrzőbe írt igazolást. Ez szerintem korrekt megoldás.
2011. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha úgy néz ki, hogy hamisítvány, akkor lehet nem fogadja el, ezen kívül még nem hallottam ilyenről. Nálunk is csak az ellenőrzőbe írtat fogadták el, pont az ilyenek elkerülése végett.
2011. okt. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nem fogadta el a plazmaadást, mert hogy az nem betegség miatt van, hanem önkéntes dolog. Szerintem nem tehette volna meg, ma is meg vagyok róla győződve, de mivel amúgy is én voltam az égetnivaló ördögfióka, úgy voltam vele, hogy nem éri meg még a plusz konfliktust.
2016. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!