Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most van októberben lehetőség...

Most van októberben lehetőség emelt érettségizni?

Figyelt kérdés

Közepem van de szeretnék emeltet tenni inkább. Eddig tudomásom szerint a covid miatt nem lehetett.

Ill tanácsot is szeretnék kérni hova helyeznek ilyenkor ki mert tudomásom szerint ahova jelentkeznék iskola sosem tartott emelt érettségit. Az őszi nehezebb szokott lenni?


2022. aug. 30. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

En nem utolag emelteztem de az emeltett akkor se a sajat iskolamban irtam (szobeli nem volt mert ez 2020ban volt, da azt hiszem ott se a sajat tanaraim vizsgaztattak volna) minden esetre neked szerintem kormanyhivatalban kene jelentkezned.

Am az ősz nem szokott nehezebb lenni de az oktatasi hivatal honlapjan osszetudod hasonlitani, nem tudom milyen targybol mennel

2022. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!