Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az idei órarended? (Kö...

Milyen az idei órarended? (Középiskola)

Figyelt kérdés
Nekem 33 órám van 2-vel kevesebb mint tavaly.

2022. aug. 31. 18:38
 1/3 Somló Volán Zrt. válasza:
100%
Még nem tudom. Majd holnap megkapjuk, mert szeptember 1-jén van az évnyitó. Gimnáziumba járok, most leszek 10. osztályos. Már nagyon kíváncsi vagyok az órarendre. Majd délután ha hazajöttem és nem felejtem el, akkor majd leírom.
2022. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Várom a válaszokat!
2022. szept. 1. 22:57
 3/3 Somló Volán Zrt. válasza:

Helló újra! Én az 1-es vagyok. Nos délután én nem felejtettem el csak az a nagy harci helyzet, hogy én szem problémákkal küzdök és tegnap olyan homályos volt a látásom, hogy nem bírtam leolvasni az órarendemet, de a mobilomat még láttam mert az fényt bocsát magából. Le fotóztam az órarendemet, remélem olvasható.

[link]


Azért le is írom.


Hétfő: kémia, német, töri, ének, magyar, tesi, angol


Kedd: rajz, matek, infó, angol, tesi, infó, fizika


Szerda: biosz, föci, magyar, angol, német, tesi, tesi


Csütörtök: magyar, osztályfőnöki, kémia, matek, fizika, töri, német


Péntek: biosz, angol, magyar, matek, fizika, tesi


Annak örülök, hogy nincs 8 óránk.


16 F

2022. szept. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!