Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Marketing Mesterképzés...

ELTE Marketing Mesterképzés tárgyfelvétel első félévében melyik tárgyakat érdemes felvenni?

Figyelt kérdés
Legfőképp amelyik könnyebben teljesíthető, jó a tanár és jól adja elő az órát. Egyébként bármiféle tanácsot elfogadok.

2022. szept. 1. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a kötelezőkön kívül?
2022. szept. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az érvényes mintatantervet és a szerint vedd fel a tárgyakat. Marketing szakon a legfontosabb most, hogy vegyél fel először egy Python programozás tárgyat, utána egy adatelemzés vagy bevezetés a data science-be jellegűt. Tanulj meg adatot elemezni Python nyelven.
2022. szept. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Viszont amit még nem értek az az, hogy az ELTE oldalán azt olvastam, hogy 36 kredit kell 2 félévben az állami ösztöndíj megtartásához, viszont a tantervi háló 1. és 2. félévében összesen 48 kredit van (24-24). Köteles vagyok felvenni az első félévemben minden tantárgyat, ami a tantervi hálóban szerepel, vagy elég csak 18 kredit értékben? Sajnos nem igazán értem ezt, mivel külföldről jöttem.
2022. szept. 1. 16:13
 4/5 A kérdező kommentje:
És amúgy azt honnan tudom, hogy melyik a kötelező?
2022. szept. 1. 16:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az egész képzés 120 kredites és 4 féléves alatt, átlagosan 30 kreditet kell teljesíteni félévente.

Minimum(!) 36 kreditet kell teljesíteni a 2

félév alatt. Több persze lehet - ha mintatanterv szerint haladsz, mindenképp több lesz. A mintatantervet az egyetem honlapján találod, itt: [link]

Ez alapján az első félévben ha jól látom összesen 27 kreditnyi tárgyad lesz. Természetesen mindegyiket fel kell venni.

2022. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!