Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E- papiros jelentkezés érettsé...

E- papiros jelentkezés érettséginél? Hol kapom majd az értesítést, hogy hol mikor lesz?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy e-papíros? Postai úton.
2022. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat az h e papir:d van postai ut is meg e-papir is:)
2022. szept. 1. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Első, lehet e-papíron keresztül is jelentkezni az érettségire.


"Jelentkezés módja a területileg illetékes fővárosi, megyei kormányhivatalokban a www.oktatas.hu oldalról

a) a jelentkezési időszakban letölthető jelentkezési lappal

postai úton tértivevényes küldeményben, vagy

e-papír szolgáltatással vagy

személyesen."

[link]

Amúgy követem a kérdést, mert bennem is felmerült, ugyanis én is jelentkeztem. :) Bár még reménykedem, hogy ha véglegesítem e-papíron, akkor utána ez is egyértelművé válik (a jelentkezési lapnál tartok, az utalási igazolás kell még ahhoz, hogy benyújthassam az egészet).

2022. szept. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek te az elektronikus jelentkezést csinald meg!:d sokkal konnyebb lett volna nekem is ,csak az olyan h ott kell kifizetni a neten en meg mar atutaltam🥲
2022. szept. 1. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, eleve azt terveztem, de köszönöm a tippet!

Sok sikert a vizsgához! 🙂

2022. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neked is!:)
2022. szept. 1. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszi! 🙂🍀
2022. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az időpontokat és a helyszínt az ügyfélkapun tudod majd megnézni, oda küldenek értesítést.
2022. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2022. szept. 2. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!