Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl rajta, hogy...

Hogy tegyem túl rajta, hogy elment a matek tanárom?

Figyelt kérdés
Ő volt a legjobb. Tavaly jött és már tavaly ő lett az év tanára. Nagyon jól tanított és voltak olyan napok amikor nem tanultok matekon hanem beszélgettünk. Aztán tegnap közölte az osztályfőnökünk hogy nem ő lesz idén a matek tanárunk. Majdnem mindenki elkezdett sírni mert imádtul. Tavaly ezért szerettem suliba járni, de úgy érzem, hogy már nincs értelme. Ráadásul a fizika tanárunk is elment aki szint úgy nagyon jól tanította a fizikát.(na de ez most nem lényeges). Ezért nem tudtam elaludni nem tudok normálisan gondolkodni mert csak azon jár az agyam hogy milyen sz@r lesz az év.

2022. szept. 2. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni. Le kell vonni a tanulságokat, pl. hogy ha szavazóképes leszel, ne arra szavazz, aki miatt a tanárok elvándoroltak külföldre.
2022. szept. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

#1 akkor kire szavazzon? A másik is tönkretette az országot, ráadásul nekik 2 ciklus is elég volt hozzá, a mostani kormánynak azért több kellett. Ha lenne lehetőség én is leváltanám ezt a kormányt, de sajnos nincs életképes alternatíva. De már idősek, majd kipusztulnak, legkésőbb majd ha mi is kipusztulunk, akkor nem lesz ki adót fizessen és ők is éhen döglenek.

Kérdező: nem tudsz mit tenni. Neki ez munka és amennyit adnak érte, abból nem lehet megélni. Inkább örülj annak, hogy van egyáltalán bármilyen tanár és tanulhatsz. Idővel ennyi se lesz és hülyék maradnak a gyerekek. Na én ezért se akarok - a másik meg az anyagi oldala, de az nem ide tartozik.

2022. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a tanárokat ócsárolják, akkor gondolj erre a tanárodra! Lehet, hogy idén már énektanár tanítja a matekot.
2022. szept. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
2-es: volt életképes alternatíva, csak tájékozódni kellett volna a közmédián túl. Nem kell hápogni, a te felelősséged és mindenkié, akik erre a bandára szavaztak, hogy most itt tartotok (mondom így, mert én leléptem a választások után).
2022. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Kedves 4-es, ki volt az alternatíva? Az a baloldal, akiknek a színe alatt Karácsony Gergely tönkrevágta Budapestet néhány év alatt? És ezt nem az M1-en látom, hanem a saját szememmel. Persze, csökkenteni kell az autóforgalmat, ebben egyetértek. De előtte a tömegközlekedést kellene fejleszteni, hogy az autót elhagyókat fel tudja venni. De az inkább visszafejlődik, sok fővonalon indokolatlanul növekszik a menetidő, járatsűrítés nincs a belvárosi vonalakon, például a 4-6-os villamos is állandóan tele van, a Nagykörútról kiszorított autósoknak esélye sincs felszállni rá. A rendszer kétszer ekkora járatsűrűséget is elbírna, van pár lehívható hosszú CAF ami mehetne erre a vonalra, csak meg kéne venni... De az úgy nem megy, hogy diszkriminatív módon ingyenessé teszik a bérletet bizonyos embereknek, ami bevételt nem pótol semmi, csak foglalják a helyet, én meg nyomorogjak a teljesárú jegy, bérlet megfizetése után.
2022. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
73%
Elfogadod és továbblépsz. Az új is lehet, hogy tökéletes lesz.
2022. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, a tankerületekben, minisztériumokban csupa pártlojális nyikhaj van, az értelem szava hozzájuk nem jut el. A szülők tiltakozhatnak, írhatnak levelet, ennyi.
2022. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!