Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi időn belül kötelesek...

Mennyi időn belül kötelesek kiadni a diplomát? Mit tudok tenni ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy idén májusban államvizsgáztam le az egyik hazai felsőoktatási intézménynél (ELTE), de nem kaptam diplomát, mert csak később nyelvvizsgáztam le (augusztusban). Szeptemberre megjött a papír, hogy sikerült a nyelvvizsga, és november másodikán, vagy harmadikán be is mutattam.

Azt mondták, két hét múlva meglesz.


Ez volt november legelején, most december vége van, és még mindig nincs kész. Kifogás, hogy miért nincs kész, sok volt (szabadságon van a szépíró, van szépíró, de nem vitte haza az adatokat (?!), nem kapták vissza valamit a tanszékről, stb)


Két kérdésem van: az egyik, hogy lesz e valaha diplomám? A másik, hogy milyen jogi lépéseket tehetek?

Mert valahol nagyon igazságtalannak érzem, hogyha két napot késtünk valamivel, akkor rögtön jött a sokezer forintos csekk (10 ezer forintot kellett befizetni, hogy megcsinálják a diplomát, amit államvizsga előtt, májusban kellett, különben államvizsgázni se engedtek volna)


2008. dec. 22. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen reklamálj tovább a TO-n mert kötelesek azonnal kiadni. Nekem is volt 10 hónap csúszásom és ahogy bevittem a nyelvvizsgát a fiókból elővették a diplomámat és a kezembe nyomták. DEOEC
2008. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi! nekem már rég lefénymásoltak a nyelvvizsga papirokat!
2008. dec. 22. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!