Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakirányváltás SZTE-n meddig...

Szakirányváltás SZTE-n meddig lehetséges ? Gyógypedagógia szakról szeretnék óvodapedagógiára átmenni... Azt hittem végig tudom csinálni a gyógypedagógi t, de megint érzem, hogy nem fogok lelkileg ebben dolgozni tudni..

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A TO-t kérdezd. Ez amúgy nem szakirány, hanem szakváltás, hiszen a kettő két különböző szak.
2022. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen-igen, elírtam. Most kérdeztem meg, sajnos azt nem tudták megmondani, hogy a meglevő tárgyaimat milyen mértékben tudom elfogadtatni. Pedig ennek tudatában váltanék szakot...mert nem szeretném az vadapedet nulláról kezdeni..:(
2022. szept. 6. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván láthatod mennyi hasonló tárgy van. Ehhez kérdezni sem kell sehol. De semmiképp ne csinálj olyan szakot ami nem érdekel.
2022. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy része érdekel a gyógypedagógiának (kisgyerkek, max 7éves korig, illetve a szakszolgálati rész). Illetve azon is gondolkodom, hogy akkor levelezőn viszem végig az ovipedet.
2022. szept. 6. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!