Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon megviselne engem...

Nagyon megviselne engem lelkileg, ha elmennék hullát mosni egy kórházba?

Figyelt kérdés

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz érettségim és amint betöltöm a 18. életévemet elmennék dolgozni. Nyolc általánossal nem nagyon vesznék fel sehova, maximum a Mc Donald's-ba és persze van lehetőségem a hullákat mosni.

Nagyon érzékeny ember vagyok és félek, hogy megviselne engem lelkileg a munkám. Ettől félek. Meg mondták nekem, hogy azt a hullát is meg kell majd mosnom, akit a vonat alól szednek ki és szana szét van trancsírozva... Ez igaz? Mesélnétek nekem egy kicsit erről kérlek?



2016. ápr. 3. 10:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez az, amire neked vagy ismerősöknek kellene jobban tudnod a választ, nem vadidegeneknek.
2016. ápr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon megviselne, egész biztosan.

Erről nem tudok mesélni, de arról igen, hogy volt egy hullamosó ismerősöm, aki olyan durva volt, mint egy lószőr pokróc. Egyszerűen ne lehetett neki nemet mondani, mert akkor erőszakoskodni kezdett, ugyanis nem volt hozzászokva, hogy az ember nem egy tárgy :-(, hanem van saját akarata.


Akkor már százszor jobb a Mc'Donalds.

Egy jó tanács: azért ne írd le előre magadat. ha nem sikerül az érettségi, megpróbálhatsz egy ingyenes OKJ-s tanfolyamot is.

2016. ápr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd, hogy hullamosónak menni olyan egyszerű. Nincs szükség belőle több száz-több ezer emberre. Szerintem az is kihalásos alapon működik.
2016. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
5%
Fiú vagy vagy lány?
2016. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az összes orvos amelyik komolyabb operációkat végez hullákon gyakorol. Nem beszélve a kórboncnokokról!


De ha úgy érzed hogy ez téged megvisel akkor csinálj mást!


Mondjuk ha elmennék hullát mosni akkor én nyelvet tanulnék és külföldön csinálnám. Ott sokkal nagyobb lehet a kereslet rá és jobban megfizetik.

2016. ápr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ŐSzintén meglep, hogy van ilyen foglalkozás külön. Patológust ismerek, kórboncnokot is, és voltam boncoláson is (mentőtisztit végeztem, kapcsolatokkal bejutottam). De soha nem találkoztam olyannal, aki hullamosó. A kórboncnokok néha letörölték őket, de pl. most komolyan, mit akarsz mosogatni egy széttrancsírozott maradványon? Amúgy igen, ha érzékeny vagy, meg fog viselni. VAlaki anyukája, apukája, mamája, de néha gyermeke (!) van ott, kiterülve, holtan. Szerinted? Ha nem jók az idegeid, ne csináld! Egy életre megmarad!
2016. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és 16 éves!
2016. ápr. 3. 12:07
 8/15 anonim ***** válasza:
Hogy jut eszedbe ilyen 16 évesen?! Ha szakiskolába jársz, akkor lesz egy szakmád. Ha középiskolába, akkor meg lesz egy érettségid. Hogyne lenne! Nyilván valamicskét tanulni kell rá, de mért ne tanulnál, azért vagy ott. Semmilyen megoldhatatlan feladat elé nem állít az érettségi. Ki beszélte be neked, hogy hülye vagy?
2016. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy nem vagyok képes letenni az érettségit. Gimnazista vagyok, 16 éves, 9. osztályos, azaz elsős, félévkor megbuktam angolból, németből és matematikából. Nagyon gyenge kettes vagyok kémiából és informatikából. Most 100%, hogy szeptembertől újra 9-es leszek. Nagyon rossz iskolát választottam, a világ legrosszabb osztálya az amibe én járok. Megvan a 250 óra hiányzásom emiatt, hogy sokan piszkálnak és sértegetik a becsületemet. Sőt, már jóval 250 óra felett vagyok... Erről ennyit. nem bírom ezt az iskolát. Elegem van abból, hogy hazugságokat találnak ki rólam és rágalmaznak azzal, hogy meleg vagyok. Mit képzelnek magukról a nyomorék osztálytársaim??? Na ez az, ami miatt ott fogom hagyni az iskolát... :(
2016. ápr. 3. 17:37
 10/15 anonim ***** válasza:
Elmész másik helyre, de ellenőrizd le, hogy milyen, olyanba menj, ahol van jóismerős, volt osztálytárs, aki ajánlja. Ebbe a mostaniba hogy sikerült beletrafálni?
2016. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!