Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE Kémia Alapszakon öszi...

RunaDacino kérdése:

ELTE Kémia Alapszakon öszi félévben mi a határidö a szakdolgozati téma meghírdetéséig?

Figyelt kérdés

Amit találtam ( [link] még a tavaszi félévhez kapcsolódik.


Valaki tudja meddig van idö öszi félévnél meghírdetésig?


Már 2021 augusztusa óta dolgozom a szaklaboratoriumi témámon, tehát maga az adatok/anyag/stb megvan, csak félek hogy nem fogok idöben jelentkezni.



2022. szept. 8. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a Kémia Intézetet nem tudom, de a karokon egységesen szokott lenni, és a legtöbb karon a szakdolgozati témaválasztás határideje október közepe-vége szokott lenni.

Ha most októberben adod le a címet, akkor általában április-május körül lesz a szakdoga leadási határideje, és akkor fogsz végezni.


Most gyorsan megnéztem, és ezt találtam:

[link]


Eszerint ha még ebben a félévben akarsz záróvizsgázni, akkor szept. 30. a határidő, ha a következő félévben, akkor 2023. február 28.

2022. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xp ali ***** válasza:
Kérdezd már meg az intézetet vagy esetleg a TO-t. Vagy a kiszemelt témavezetődet. Esetleg a mentorodat, vagy a HÖK-öt. Jobban tudják, mint az Internet népe.
2022. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!