Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az érettségitől...

Nagyon félek az érettségitől ki vagyok készülve nem bírom már folyton arra gondolok hogy megbukok mit tegyek úgy érzem hogy nekem ez túl sok már nem bírom már azon is elgondolkodtam hogy otthagyom a sulit.Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, és ne nyavalyogj. A döntő többség sikerrel veszi ezt az akadályt.
2022. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt rossz kategóriába raktad. De nyugi a modi átteszi.


De ha már megláttam! Nyugi van!

Most ha meg is buksz fél év múlva van öszi érettségi

2022. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Molyember válasza:
100%
Felesleges félni tőle, az érettségi csak az "előtte" képen tűnik nehéznek. Jó, ha a stressztől meg se tudsz szólalni, akkor nyilván megbuksz, de azért sok esetben könnyebb átmenni, mint megbukni. Ha van pénzed, akkor talán hasznos lenne egy pszichológus, mert az ilyen szintű szorongás szeptemberben nem indokolt.
2022. szept. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindig azt mondták h csak szólalj meg, akkor biztos hogy meghúznak ha meg se tudsz szólalni. Tanulj rá az a legbiztosabb és nyugi, ha csak nem készülsz emeltet tenni valamiből akkor nem kell minden szót megtanulni a tételekből. A másik h nem szükséges az összes tételt kívülről megtanulni, főleg ha az írásbelid alapjába véve jó csak bármit húzol tudj hozzaszólni valamit.
2022. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettek igazából angolból emeltezem de a tanár azt mondta hogy ott se izguljak mivel rengeteget fogunk készülni rá
2022. szept. 13. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!