Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl sok helyre...

Szerintetek is túl sok helyre mehetnek az oltásellenesek?

Figyelt kérdés
Mivel nicsenek beoltva és megfertőződnek, sokan bekerülnek a kórházba és terhelik azt. Nem kéne őket engedi sehova csak boltba kb.
2021. máj. 30. 13:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Én az oltottakat záratnám gyűjtőtáborokba, mivel bennük kifejlődhet egy ellenállóbb mutáns, így a puszta létük is különösen nagy veszélyt jelent a társadalomra. Szorgalmazom a begyűjtésüket és elkülönítésüket a normális emberektől.
2021. máj. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%
Egyet kell értsek az első hozzászólóval. Az oltottakat ki kell emelni a társadalomból és megakadályozni, hogy egészséges emberekkel érintkezzenek.
2021. máj. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Abból, hogy valaki nincs beoltva, nem következik, hogy oltásellenes. Van, aki nem kaphat, mert igazoltan volt covidos, és nem telt még el elegendő idő, hogy kaphasson oltást, van, aki meg más betegség miatt nem kaphat oltást.
2021. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom mi lenne a helyes megoldás, amivel növelni lehetne az oltási kedvet.

A mutációk éppen az újabb és újabb fertőzésekkel alakulhatnak ki. Sok olyan betegség létezett melyeket a "kötelező oltások" korábban teljesen leállítottak, s nem tudott új mutáció kialakulni.

2021. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
40%

#1 attól, hogy a kérdező szándékosan provokál és hülyeségeket ír, nem kellene még nagyobb hülyeségekkel rákontrázni.

Mutáns pont nem az oltottak közt mutálódik ki. A mutáció véletlenszerű, a vírus másolása közben lejátszódó folyamat. Az oltottak testében sok-sok nagyságrenddel kevesebbszer másolódik le a vírus, mielőtt azt a szervezet elintézi, ergo a mutáció létrejötte is óriási nagyságrendekkel kisebb egy oltottban.

2021. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

3/5


Direkt írtam oltáselleneseket és nem azokat, akik nincsenek beoltva mert tudom, hogy valaki sajnos nem kaphatják meg az oltást.

2021. máj. 30. 13:15
 7/26 anonim ***** válasza:
31%
Ötös te ehhez nem értesz. A másolási hibás vírusokat is semlegesíti az immunrendszer, Kivétel mikor egy ellenálló variáns jön létre. És ehhez kell az oltás, hogy létrejöhessen.
2021. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
1-eske, a veszettség elleni védőoltás Magyarországon kötelező, és még a vadállatokat is vakcinázzák veszettség ellen. A veszettségnek miért nem lett veszélyesebb mutációja Magyarországon az oltott állatok körében? Azt is vírus okozza.
2021. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
65%
Nem.Mindenki túl sok helyre mehet.Ez így nem mehet tovább.Mert az egyik emberből a másikba belemehet az általa kilélegzett ezer fajta kórságot tartalmazó levegő.Aztán mehet mindenki a saját temetésére.De oda is csak védettségi igazolvánnyal mehet.
2021. máj. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező.Téged az miért zavar ha valaki nincs oltva? Fel nem foghatom.Mert engem például abszolút nem érdekel ki mit csinál magával.
2021. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!