Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskola után el lehet...

Középiskola után el lehet menni munkanélkülire?

Figyelt kérdés
Nem dolgoztam meg hivatalosan senkinek.
2022. szept. 15. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2022. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
El lehet menni, de nem kapsz semmit, mivel pályakezdő vagy. Legfeljebb a közmunkára számíthatsz (amit építenek le) vagy arra, hogy kifizetik a TB-det (ezt regisztrált munkanélküliként kérheted).
2022. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell már regisztrált munkanélkülinek lenni ahhoz, hogy ingyen tb-d legyen. Engem is töröltek a nyilvántartásból, és rögtön utána mentem is igényelni ingyen tb-t.

Minimum egy évet be kell dolgoznod, és akkor fogsz kapni valamennyi segélyt. Tíz bedolgozott nap után kapsz egy napra valamennyi juttatást a munkaügyiközponttól. A bedolgozott idődet a TB kiskönyveddel kell igazolnod.

Amire jogosult lehetsz az az FHT, ennek az összege 22800 forint. Ezt érdemes lehet megkérdezned, hogy ennek mi a feltétele. Amíg nem találsz munkát, addig több, mint a nulla, meg tb-d is van.

2022. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!