Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre szeretnék jelentkezni...

Jövőre szeretnék jelentkezni levelezőn dietetikus szakra,a debreceni egyetemre. Milyen tantárgyak vannak? Illetve mennyire nehezek? 31 vagyok,rég jártam már gimnáziumba. Illetve hogy vannak levelezőn az órák?

Figyelt kérdés

2022. szept. 17. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A honlapról le tudod tölteni a mintatantervet és látod milyen órák vannak
2022. szept. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Ne vágj bele 35 leszel mire végzel. van gyereked? Gondolj rá! Nem lesz munkád úgy sem. Évi 200-250 dietetikus végez álláshely országosan évi 6-10.
2022. szept. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszönöm a választ, de én nem azt kérdeztem hogy belevágjak - e vagy sem. Ilyen hozzáállással semmire sem vinném az életben, mert mindenre van egy de meg egy ha.
2022. szept. 19. 17:17
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

én 36 évesen vágtam bele, munka mellett kedvezményes tanrendet kérvényeztem és bármi is lesz, tudom hogy nincs mit és miért megbánni. Az már más kérdés, hogy rájöttem ez így nem kivitelezhető. A magyar oktatási rendszer egyszerűen nem kedvez a dolgozó hallgatóknak, hiába a pandémia.

Azt gondoltam, hogy a távoktatás mint lehetőség sokkal elterjedtebb lesz, de sajnos nem. A legtöbb energiámat az viszi el, hogy rohangálni kell össze-vissza a munkahely és az egyetem között, úgy kell állandóan elkérnem az anyagot a társaimtól amiről lemaradtam stb stb.

Nagyon jó lenne, ha elterjedne a távoktatás, illetve ha a már dolgozó embereknek is lenne lehetősége váltani. Rosszul van felépítve ez a rendszer én azt gondolom. A távoktatásban hatalmas lehetőségek lennének, de nem használják ki. Nem értem miért nem. Én bíztalak , hiszen ha belegondolsz nem mindegy, hogy az életet hátralevő részét milyen munkával töltöd. Ha ez minden vágyad, hát próbáld meg! Sokkal rosszabb lenne minden nap azon keseregni, hogy mi lett volna ha megpróbálod.

Szerintem nagyon bátor dolog egy bizonyos kor után egyetemre jelentkezni, főleg munka vagy akár gyerek/ek mellett.

Az viszont szomorú, hogy nem használja ki az oktatási rendszer a távoktatásban rejlő hatalmas lehetőségeket, hogy mindenkinek legyen esélye váltani, fejlődni. Én drukkolok neked! :)

2022. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!