Dietetikus tananyag?

Figyelt kérdés
Elméletileg a Semmelweisre fogok járni, de mivel nem tanultam középiskolában biológiát és kémiát, szeretnék felkészülni. Esetleg egy különösen kedves hallgató, megtudná velem osztani a tananyagot?

2022. jún. 29. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne az egyetemi tananyagot akard Ismételd át a gimis kémiát 8 szerves szeervettlen) biokémiát, genetikát, sejtbiológiát és amit az emberitestről tanultál, vagy tanultak. Szerezz gimis tankönyveket. Alapok nélkül hiába ismerd az egyetemi tanyagot semmit nem ér!
2022. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!

Először is én nem a Semmelweis Egyetemre járok.

Általában az egyetemek a különböző szakok mintatanterveit fel szokták tenni az internetre. Lehet, hogy ezt te is tudtad/gondoltad.

Rákerestem, de ilyen az egyetem által hivatalosan feltöltött tantervet nem találtam.

Ezeket találtam:

[link] - Sotepédia. Nem tudom ez mennyire hiteles. Gondolom SOTE-hallgatók írják, mint pl a VIK-wikit a BME-VIK esetén.

[link] - 2021-2022 tavaszi félév órarend, itt azért valamennyire bele tudsz nézni, milyen tárgyak voltak ebben az évben tavasszal. Ezután rá tudsz keresni a neten az adott tárgyakra, más egyetemeken, legalábbis a BME-n általában szokott hozzájuk fent lenni tematika, ajánlott irodalom, esetleg tananyagok.

Nem tudom segítettem-e, de hátha.

2022. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!